Demo2 first
رزرو ثبت نام سال تحصیلی 96-95
Demo2 second
..
Demo2 second
.
Demo2 third
کادر مدرسه
Demo2 fourth
نمایی از دبیرستان مشکاة

حدیث شماره :11
رسول اکرم صلی الله علیه و آله فرمودند: مَن رَدَّ عَن عِرضِ اَخیهِ المُسلِمِ وَجَبَت لَهُ الجَنَّةُ اَلبَتَّةَ؛
هرکس آبروی مؤمنی را حفظ کند، بدون تردید بهشت بر او واجب می شود.
پیام شماره:6
مهمترین ویژگی و رویکرد خانواده و مدارس

کار آفرینی ، خلاقیّت و نو آوری در تمامی عرصه ها و بزر معرفت و روحیه تلاش و کوشش در فرزندان این آب و خاک است

تاریخ ثبت : 27 / شهريور / 1400 17:15:23

سیستم حضور و غیاب کاملاً اتوماتیک مبتنی بر کارت هوشمند


یکی از دغدغه های اساسی و همیشگی والدین و مدارس کنترل تردد و رفت و آمد دانش آموزان می باشد که در حوزه هوشمندسازی نیاز جدی به مکانیزه شدن دارد.


 هدف از اجرا نرم افزار حضور و غیاب اتوماتیک نیز کنترل بدون نظارت معاونین مدارس به رفت و آمد دانش آموزان می باشد که بتواند به صورت کاملاً خودکار گزارش کاملی از ساعت تردد و حضور و غیاب آنها را در مدرسه ثبت نموده و همچنین این گزارشات از طریقsms  به والدین ارسال گردد.


نرم افزار حضور و غیاب کاملاً اتوماتیک مدارس به عنوان یکی از زیرسیستم های پکیج مدیریتی نرم افزار مدرسه توانا ارائه می گردد. پروسه حضور و غیاب در پروژه مدرسه توانا از طریق یک دستگاه کارت خوان و کارت های هوشمند دانش آموزی صورت می گیرد.


نرم افزار حضور و غیاب قادر به ارسال SMS ورود ، خروج ، تأخیر و غیبت دانش آموزان به صورت کاملاً خودکار بدون نیاز به هیچ گونه نظارتی می باشد. حتی در حجم بالای کارت زنی نیز به محض گرفتن کارت مقابل دستگاه تمامی SMS ها در همان لحظه اتوماتیک وار به موبایل والدین وی ارسال می گردد. در صورتی که دانش آموزان تا ساعت مقرر کارت نزنند به عنوان غائب تلقی می گردند و SMS غیبت خودکار ارسال خواهد شد. ( در موردsmsغیبت لازم به ذکر است که بازه زمانی مورد نظر در نرم افزار توانا برای غیبت دانش آموزان توسط خود مدارس تعیین می گردد) 


صدور انواع کارنامه های دبیرستان:


کارنامه های تهیه شده از نرم افزار مدرسه توانا به دو صورت کمی و کیفی قابل دریافت هستند. یکی از ویژگی های بینظیر نرم افزار مدیریت مدرسه توانا تهیه و چاپ 2700 نوع گزارش می باشد که در قسمت مربوط به کارنامه ها قابل طراحی و سفارش سازی توسط معاونین مدرسه می باشد.


یکی از پرکاربردترین گزارشات مورد استفاده در مدارس, بخش کارنامه ها, کارنامه های ارزیابی مستمر کمی و کیفی است که می توانید آن را در هر بازه زمانی مورد نظر با هر نوع فیلترینگ و گزینش دلخواهی تهیه و چاپ نمایید.. در واقع برای تهیه این نوع کارنامه ، تنها کافی است بازه زمانی مورد نظر را جهت تولید کارنامه مستمر دانش آموزان تعیین نمائید. با یک کلیک نرم افزار به صورت اتوماتیک تمامی اطلاعات و نمرات کمی یا کیفی دانش آموزان را در آن بازه زمانی مشخص جمع آوری نموده و در قالب یک کارنامه زیبا و قابل فهم به شما ارائه می دهد. 


 قابلیت های وب سایت مدرسه 


بخش ورود کاربران شامل دانش آموزان ، اؤلیای آنها ، کادر آموزشی و اداری مدرسه می باشد که هر یک با داشتن شناسه و رمزعبور خود قادر به ورود به سایت و پنل خود می باشند.


 هر معلمی قادر به ایجاد یک وبلاگ اختصاصی برای خود می باشد تا از این طریق بتواند مطالب آموزشی مرتبط با درس را در وبلاگ شخصی خویش قرار دهد. دانش آموزان و والدین نیز می توانند به مبادله نظرات خویش درباره این مطالب بپردازند. همچنین معلم می تواند بانک مقالات علمی ، جزوات آموزشی ، معرفی کتب ، طرح دروس و اخبار مربوط به درس خاص خود را در وبلاگ قرار دهد.


نمرات دانش آموزان ، کارنامه های ارزشیابی و نمودارهای تحصیلی نیز که از نرم افزار به سایت انتقال یافته است توسط دانش آموزان و والدین آنها قابل مشاهده می باشد.


 


جهت ورود به سايت كليك كنيد

تعداد بازدید : 5775نظر بدهيد (0)